Korduma kippuvad küsimused

Avage kassa sissetulekuorderi sisemine kujundus käsuga Tegevused - Kujunda. Ekraanile ilmub kujunduse disainivorm. Klõpsake kollasele DetailData alale vormil. Vasakul Properties lehel aktiveeritakse DetailData andmed (sinisel taustal). Properties lehe Dataset real on arvatavasti väärtuseks Not assigned. Valige rea väärtuseks Pais. Seejärel salvestage kujundus kasutades nupuribal vastavat sinise ikooniga nuppu. Eelvaate nupuga võite kohe kontrollida kas allkirja koht on orderil olemas.
Valuutakursid tulevad otse Euroopa Keskpangast. Uute kursside laadimine on ühe hiireklõpsuga. Araunded saate nii euros kui valuutades, nii nagu parajasti vaja.
Kui tegemist pole reskontrosse kuuluvate summadega ning kliendi nime pole tarvis muuta siis võib täiendada kandeid otse finantsdokumendil. Kandke algdokument finantsdokumentidesse ning kuvage algdokumendilt finantsdokument. Liikuge finantsdokumendil täiendusolekusse ning kuvage ekraanile kanded.Kannete tabelis klõpsake nupule Lisa kanne ning sisestage uuele reale puudu olev konteering. Olemasolevat korrespondeeruvat kannet pole vaja muuta, jälgige et liitlausendi summad kokku võrduksid korrespondeeruva kande (rahakonto) summaga.Kannete numbreid võib muuta kui on soov et korrespondeeruv kanne oleks suurima rea numbriga.Kui aga üks summadest kuulub reskontrosse või omab jaotatava summa juures kliendi nimi tähtsust, tuleb kasutada tasaarveldusdokumente.
1. Klõpsa üleval paremas servas menüünupukesele (kolm joont)2. Vali menüüst seaded3. Keri end vormi lõppu ja klõpsa Kuva täpsemad seaded4. Real Allalaadimised määra kaust kuhu panga väljavõtted salvestada
Selleks tuleb kassa orderi summa jaotada valides ribamenüüst Summa jaotus. Soovitav on kassa väljaminekutes selle asemel kasutada aruandvate isikute kviitungeid
Summa jaotamiseks on vaja olla jaotatavat summat sisaldaval real ning klõpsata nupule Summa jaotus. Avaneb summa jaotamise dialoog ning jaotus tuleb sisestada alumise tabeli ridadele. Jaotatud kogusumma märgitakse bilansiväliseks dokumendiks.